Movies
Ratings
642
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5