Movies
Ratings
11
The IncrediblesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0