Series
Ratings
170
Man from the EquatorRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- JazzRated ★ 5.0