Titles you rated
ItRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
AliceRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
Borrowed TimeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0