Movies
Ratings
174
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MulanRated ★ 1.0
How to Be SingleRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5