Titles you rated
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Lost in the StarsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 4.0
My Dearest Fu BaoRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5