Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0- DreamRated ★ 1.5
KingmakerRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Last Letter from Your LoverRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 3.5