Series
Ratings
26
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5