Titles you rated
TakenRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0