Series
Ratings
50
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
EquinoxRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.0