Movies
Ratings
92
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.5
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 1.5
UpRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.5
Saw IVRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0