Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
White LiesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0