Series
Ratings
104
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Switched at Birth Season 2Rated ★ 4.0
Switched at Birth Season 3Rated ★ 4.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0