Movies
Ratings
183
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0