Series
Ratings
26
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0