Titles you rated
Children...Rated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 1.5
FluRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 1.5
Upside DownRated ★ 4.0
BoltRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0