Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
HoneylandRated ★ 3.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Half NelsonRated ★ 2.5