Titles you rated
 The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0 The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
 The Boy and the HeronRated ★ 5.0 The Boy and the HeronRated ★ 5.0
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 The BrutalistRated ★ 4.0 The BrutalistRated ★ 4.0
 MaRated ★ 0.5 MaRated ★ 0.5
- House of the SeasonsRated ★ 2.0
 The SubstanceRated ★ 4.5 The SubstanceRated ★ 4.5
 Reality+Rated ★ 3.0 Reality+Rated ★ 3.0
 The Florida ProjectRated ★ 4.5 The Florida ProjectRated ★ 4.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.0 Dune: Part TwoRated ★ 4.0
 Alien: RomulusRated ★ 3.5 Alien: RomulusRated ★ 3.5
 Weathering With YouRated ★ 2.5 Weathering With YouRated ★ 2.5
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
 The Zone of InterestRated ★ 4.0 The Zone of InterestRated ★ 4.0
 Late Night With the DevilRated ★ 4.0 Late Night With the DevilRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 5.0 Inside Out 2Rated ★ 5.0
 Marry My Dead BodyRated ★ 4.0 Marry My Dead BodyRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 My PolicemanRated ★ 3.0 My PolicemanRated ★ 3.0
 Uncut GemsRated ★ 3.0 Uncut GemsRated ★ 3.0