Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0