Movies
Ratings
103
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0