Series
Ratings
92- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 1.0
Wild RomanceRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5