Series
Ratings
290- 마이턴Rated ★ 2.5
S LineRated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
BargainRated ★ 3.0- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.5
- 김성근의 겨울방학Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0