Titles you rated
SocialphobiaRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5