Movies
Ratings
150
The PriestsRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0