Movies
Ratings
221
Begin AgainRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5