Movies
Ratings
122
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Meet the RobinsonsRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.5