Movies
Ratings
529
Donnie DarkoRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.0
...ingRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 2.0
The FirmRated ★ 2.0
Our TownRated ★ 1.5
The RoadRated ★ 3.0
The BladeRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
SaltRated ★ 2.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 5.0
The Ghost and the DarknessRated ★ 4.0