Movies
Ratings
879
GodzillaRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 3.0
The WaterboyRated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.5