Titles you rated
A Spoiling RainRated ★ 3.0
No Longer HumanRated ★ 2.5
I WishRated ★ 5.0
The CourierRated ★ 3.0
Genkai in a Black CompanyRated ★ 2.5
Great AbsenceRated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
RosettaRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
Waiting for the MoonRated ★ 2.0
SolaninRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Love HotelRated ★ 2.5
GantzRated ★ 2.5- Twilight: Saya in SasaraRated ★ 2.5
Bayside ShakedownRated ★ 1.0
Big DealRated ★ 4.0