Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0