Movies
Ratings
223
Baby DriverRated ★ 4.0
VitusRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0