Movies
Ratings
63
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0