Series
Ratings
55
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0