Movies
Ratings
1047
Look BackRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Game NightRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5