Series
Ratings
206
Shop of the LampRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
Frankly SpeakingRated ★ 1.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5