Movies
Ratings
609
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5