Series
Ratings
91
First LoveRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Burn the House DownRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5