Movies
Ratings
74
Don't BreatheRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0