Series
Ratings
31
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0