Series
Ratings
201- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 1.0- XRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5