Titles you rated
Great ExpectationsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
Facing the GiantsRated ★ 2.5
God of Gamblers IIRated ★ 3.5
PajuRated ★ 2.0
The Weather ManRated ★ 2.5
Manon of the SpringRated ★ 1.5
All the President's MenRated ★ 4.5
The FountainRated ★ 4.5
Before Night FallsRated ★ 4.5
His Last GiftRated ★ 3.0
Gridiron GangRated ★ 1.5
BobbyRated ★ 1.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Dead Man WalkingRated ★ 2.5