Titles you rated
SawRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0