Series
Ratings
11
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kindaichi Shonen no Jikenbo: Kyuuketsuki Densetsu Satsujin JikenRated ★ 0.5