Movies
Ratings
164
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5