Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
BoatRated ★ 2.0
Traces of SinRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
RageRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
A Crybaby Boxing ClubRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0