Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5- HERORated ★ 4.5
- WATER BOYS2Rated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 4.0- 너무 귀여워Rated ★ 4.5
- エンジンRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0- ChangeRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.5- プライドRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 유니미니펫Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0