Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5