Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
DenialRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Big StanRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.5
The Ten Commandments: The MovieRated ★ 2.5
Land of the DeadRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Jackass 2.5Rated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Land of MineRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.5