Titles you rated
The Plan ManRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0