Movies
Ratings
34
Iron ManRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0